Rubrika: Archiv

Adventní koncert

Adventní koncert ve Slavonicích 22. prosince 2019   Římskokatolická farnost Slavonice pořádá adventní koncert, který se uskuteční v neděli 22. prosince od 17:00 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Slavonicích....

Více ...

Velikonoční jízda

Velikonoce jsou za dveřmi a ani v letošním roce nesmí chybět již tradiční a velmi oblíbená Velikonoční jízda. Tentokrát vás historická souprava, tažena lokomotivou řady TU 47, vyveze krajinou České Kanady v sobotu 20.4.2019.

Více ...

O víkendu na rozhlednu

O víkendu 9. března 2019 vstupuje rozhledna u Valtínova do nové turistické sezóny. V okolí rozhledny se nachází lesopark a naučnou stezkou dojdete k nejslavnějšímu kameni České Kanady – Ďáblově prdeli.

Více ...

Slavonice Fest 2018

První srpnový týden (1. – 5.8.2017) proběhne ve Slavonicích již pátý ročník filmového a hudebního festivalu Slavonice Fest.

Více ...

Vernisáž výstavy

Výstava obrazů a kreseb Jindřišky Faltýnové a Natálky Mitášové nazvaná Pocity (vernisáž – 13. října v 17.00 hodin v poslechovém sále knihovny).

Více ...

Den otevřených ateliérů

Jihočeští umělci otevírají své ateliéry pro návštěvníky se zájmem o jejich tvorbu. Desátý ročník této akce se uskuteční o víkendu 14. a 15. října 2017.

Více ...

Výstavy

Městské muzeum a TIC Slavonice Historie města, architektonický vývoj města, Pfaffenschlag Výstava...

Více ...

Den železnice

Letos uplyne 120 let od otevření tratě z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice, vůbec nejstarší úzkokolejky v bývalém Československu.

Více ...

Slavonice Fest 2017

Slavonice Fest odstartuje večer ve středu 2. srpna a vyvrcholí velkou taneční party v neděli 6. srpna 2017.  www.slavonicefest.cz PŘEDPRODEJ VSTUPENEK PROGRAM Filmové projekce jsou stejně jako v minulých třech letech soustředěné...

Více ...
načítání