Golfresort Monachus

Golfresort Monachus získal řadu významných ocenění (Top 10 nejlepších areálů v ČR, golfisty nejlépe hodnocený areál v ČR, americký časopis GolfDigest jej zařadil mezi pět nejlepších golfových areálů v ČR.

 

9-jamkové golfové hřiště Nová Bystřice (veřejné)  prvním veřejné golfové hřiště v ČR

18-jamkové golfové hřiště Mnich (mistrovské) – nejvyhledávanější golfové hřiště v ČR, republikové a mezinárodní profesionální turnaje

 

Kdysi tu stála osada jménem Mnich, po odsunu Němců to byl nepřístupný hraniční prostor. Teď se tu hraje golf na paloucích uprostřed lesa. Hřiště “Mnich” tvoří společně s devítijamkovým hřištěm “Nová Bystřice” GolfresortMonachus. Obě hřiště jsou vedle sebe, asi dva kilometry od centra Nové Bystřice.

Hřiště Mnich dnes patří k nejvyhledávanějším hřištím v České republice. Každoročně se zde pořádají nejen prestižní komerční akce, ale také republikové a mezinárodní profesionální turnaje. Hřiště je dokonale přizpůsobené místní krajině, která je pro tento sport jako stvořená.

Devítijamkové hřiště Nová Bystřice bylo prvním veřejným hřištěm v České republice. Není příliš náročné a patří mezi oblíbená hřiště pro začínající golfisty. Je zasazeno do mírně zvlněné krajiny a nabízí hráčům ideální podmínky nejen pro trénink.

V GolfresortuMonachus najdete vše, co od golfového resortu čekáte. Výborná restaurace s prostornou terasou a výhledem na hřiště, golfový obchod nebo služby trenéra pro začátečníky i pokročilé hráče. Součástí GolfresortuMonachus je také Amenity Resort Česká Kanada s celkem 18 vilami, které si lze pronajmout buďto společně s golfem nebo individuálně.

zdroj: www.jiznicechy.cz

Golfresort Monachus

Nová Bystřice, Mnich 811

telefon: 602 130 905

e-mail: info@golfmonachus.cz

www.golfmonachus.cz