Cyklistický závod Českou Kanadou

sobota 10. října 2020

 

trasy pro děti i dospělé

kategorie 0 – 59 a více let

start a cíl v Golfresort Monachus, Nová Bystřice

 

 

trasa A: 30 km (krátká)

Zaváděcí kolo v těsné blízkosti golfového areálu (7,6 km) + 1 okruh (21,5 km). Závod určený pro horská, případně krosová či trekingová kola. Na Gravel kolech a elektrokolech není možné závod absolvovat! Trasa je vedena převážně po lesních cestách v blízkosti krásného golfového areálu či pěšinách v nedalekém malebném okolí České Kanady.

 

trasa B: 50 km (dlouhá)

Zaváděcí kolo v těsné blízkosti golfového areálu (7,6 km) + 2 okruhy (21,5 km). Závod určený pro horská, případně krosová či trekingová kola. Na Gravel kolech a elektrokolech není možné závod absolvovat! Trasa je vedena převážně po lesních cestách v blízkosti krásného golfového areálu či pěšinách v nedalekém malebném okolí České Kanady. Zpevněných asfaltových cest je na trati minimálně. Na závodníky čeká několik technicky náročnějších úseků trati včetně výjezdu na vrch Kovář (578 m. n. m.), a to hned dvakrát!

 

trasa C: dětská/junior

Krásný cca 300 m dlouhý okruh vedoucí po golfovém hřišti, díky čemuž budou malí závodníci neustále na očích rodičů, fanoušků i fotografů. Počet okruhů bude závislý na věku závodníků. Tato trať je určena pro závodníky do 15 let. Trasu bude možné absolvovat též na odrážedlech.

 

 

Informace a registrace k závodu na

www.bikerace.cz