Letní filmový a hudební festival

program festivalu

 

Letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST se v roce 2019 odehraje už pošesté! Filmové projekce jsou stejně jako v minulých pěti letech soustředěné do centra renesančních Slavonic. 7 kinosálů a letni kino Cinestar na náměstí nabídnou na 70 filmů z celého světa.

Hudební část festivalu bude stejně jako v roce 2018 jak ve Slavonicích, kde se na Kulturák  Stage odehrají velké večerní koncerty a tradiční noční after party s předními DJ´s , tak i v oblíbené hudební Stodole Maříž, kam si zajedeme festivalovým autobusem na pohodové odpolední koncerty.

 

Letos už podruhé se v rámci projektu Zrcadlení zapojí do Slavonice Festu i sousední rakouské Kulturbrücke Fratres. Hlavní program festivalu doplní doprovodný program pro děti i oblíbené výstavy umění.

Festival ani letos nebude soutěžní. Kromě Ceny odborné poroty pro nejlepší snímek z doprovodné sekce studenstkých filmů bude jedinou cenou, kterou SLAVONICE FEST udělí, Cena diváků pro nejlepší film. Tu loňskou získal film z britské sekce WIND RIVER režiséra Taylora Sheridana.

 

 

Vstupenky

v první vlně od 6.5. do 9.6.2019 jsou v předprodeji pouze celofestivalové akreditace a vstupenky na večerní koncerty.

 

Kontakt

www.slavonicefest.cz

facebook.com/SLAVONICEFEST/