Malý filmový program ve Spolkovém domě a koncert v Maříži

Slavonice Fest se v letošním roce, stejně jako mnoho dalších festivalů a akcí, neuskuteční. Díky podpoře partnerů, kteří si nechtějí léto bez Slavonic, filmů, hudby a festivalové atmosféry ani představit, jsem se rozhodli pro ty, kteří do Slavonic v původním termínu festivalu přijedou, připravit MALÝ FILMOVÝ PROGRAM ve Spolkovém domě a jeden KONCERT skupiny N.O.H.A. ve Stodole Maříž.  A pohodu na “Korzu Horní náměstí”.

 

Sejdeme se ve středu 5. srpna večer na Horním náměstí, protože potkávat se s přáteli na trase Atomika – Besídka – Galerie Masna – Bambittas Shop je prostě fajn. Od čtvrtka do soboty si pak dáme filmy, koupání, koncert v pátek 7.8., párty, výlety, setkání a v sobotu 8. srpna se rozloučíme letním drinkem a MEXICKOU AFTERPARTY v Atomice na Horním náměstí. Od 20 hodin se také můžete zúčastnit charitativní taneční party v Institutu Slavonice.

VSTUPENKY na projekce ve Spolkovém domě i koncert v Maříži budou pouze na místě v čase před konkrétní akcí.  Rezervace ani předprodej nejsou možné.

UBYTOVÁNÍ letos neorganizujeme.

ROUŠKY mějte při sobě, o nutnosti je nasadit vás budeme informovat dle aktuální situace.

 

www.slavonicefest.cz